Muhasebe Hizmetleri Danışmanlığı

Home/Muhasebe Hizmetleri Danışmanlığı
Muhasebe Hizmetleri Danışmanlığı 2018-01-04T12:08:36+00:00

MALİ MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

 

Günümüzde muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri her geçen gün daha da fazla önem kazanmakta, günlük muhasebe işlemleri dışında raporlama işlemleri de önem kazanmakta. En önemlisi de firma verilerinin hızlı ve güvenilir bir biçimde muhasebe ilkelerine uygun olarak işlenmesi yapılan işlemlerin raporlara aktarılıp ilgili kullanıcılara bu verilerin ulaştırılması gerekmektedir. Muhasebe hizmetleri almak isteyen kişiler  yapılan işlemlere büyük ölçüde güven duymak istemektedirler.  DMS Mali Müşavirlik firması olarak bizler yılların verdiği birikim ve tecrübe ile size sonuna kadar destek vermeye ve istenilen bilgi ve raporları zamanında ve doğru bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmanın gayreti va azmi içinde faaliyetimizi sürdürmeye azmindedir. 

Sizler için muhasebe hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmaların bazıları şu şekildedir:

-► Muhasebe hizmetleri danışmanlığı ; faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

-► Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

-► Gelirleriniz aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı tablo çerçevesinde hazırlıyoruz

-► Yasal defterlerin Türk Ticaret Kanunu, Vergi Kanunu ve Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanan “Tek Düzen Hesap Planı” na göre tutuyoruz.
Yükümlülük kapsamındaki beyannamelerin hazırlanması ve ilgili makamlara sunmaktayız.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.